nowe zdjęcie

Spedycja morska

PL EN DE

Spedycja morska

Oferujemy organizację przewozów morskich kontenerów pełnych (FCL) oraz drobnicy skonteneryzowanej (LCL) zarówno w relacjach eksportowych jak i importowych.

Wieloletnie doświadczenie naszych spedytorów oraz bardzo dobre relacje z kluczowymi kontrahentami pozwalają na zapewnienie odpowiedniej jakości świadczonych przez nas usług.

Spedycja morska w naszym wykonaniu to usługa kompleksowa i precyzyjnie dostosowana do oczekiwań naszych zleceniodawców, realizowana w dowolnym układzie w zależności od bazy kontraktu Incoterms.

Chętnie odpowiemy na skierowane do nas zapytanie ofertowe, które prosimy kierować posługując się przygotowanym w tym celu formularzem lub bezpośrednio mailowo bądź telefonicznie.

  • regularnie współpracujemy z wieloma renomowanymi armatorami, co pozwala nam dobierać serwis żeglugowy najlepiej odpowiadający oczekiwaniom naszych klientów, zarówno w odniesieniu do stawek frachtowych jak również czasu dostawy

  • stworzyliśmy i wciąż rozbudowujemy międzynarodową sieć współpracujących z nami partnerów logistycznych, którzy dbają o sprawną organizację transportu na odcinku zagranicznym.

  • odbieramy kontenery z portów polskich (Gdynia, Gdańsk, Szczecin) i europejskich (Hamburg, Bremerhaven, Bremen, Rotterdam)

Kontakt