nowe zdjęcie

O nas

PL EN DE

O nas

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, oferującą szeroki zakres usług transportowo-spedycyjnych, przeznaczonych zarówno dla dużych, jak i niewielkich firm produkcyjnych i handlowych. Wykwalifikowana kadra pracownicza jest gwarancją, że zlecenia realizowane są profesjonalnie i z najwyższą jakością przy zachowaniu możliwie najniższych cen. Wskazuje na to stale rosnąca liczba nowych i stałych kontrahentów, zarówno krajowych jak i zagranicznych. Znajdujemy dla naszych klientów najkorzystniejsze rozwiązania: doradzamy, planujemy optymalne trasy, załatwiamy wszystkie formalności i przygotowujemy wymagane dokumenty.

Nasza firma zapewnia swoim klientom niezawodny, wysokiej jakości serwis transportowo-spedycyjny spełniający międzynarodowe standardy. Współpraca z wieloma czołowymi i znaczącymi firmami polskimi i zagranicznymi poparta jest wysoką jakością świadczonych dla nich usług.

Zapewniamy terminowość dostaw powierzonych nam ładunków, co jest możliwe dzięki ciągłemu monitorowaniu kierowców i współpracy z rzetelnymi przewoźnikami dzięki temu jesteśmy w stanie realizować dostawy zgodnie z koncepcja „JUST-IN-TIME”.

Dbamy o środowisko dlatego posługujemy się wyłącznie taborem spełniającym najwyższe normy emisji spalin.

Jesteśmy licencjonowaną firmą branży TSL posiadającą stosowne ubezpieczenie.

Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego liczymy na Państwa zaufanie i owocną współpracę.

Kontakt